Dil Seçiniz
İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...
Freund CNC

Freund Cnc Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketiolarak 2006 yılında kurulmuş, değişen Pazar talepleri doğrultusunda makine parkurunu zaman içerisinde arttırarak Yedek parçaların üretiminde en son teknoloji olanakları titizlik ile takip edilip üretim artışı ve kalite sağlayan yenileme ve otomasyon yatırımları yapılmıştır.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 531 655 58 87

E-Posta

info@freundcnc.com

Adres

Şehit Osman Avcı Mah. Fatih Sultan Mehmet Bul. No:443/E Etimesgut/Ankara

Sık Sorulan Sorular

CNC, "Computer Numerical Control" kelimelerinin kısaltmasıdır. CNC makineleri, bilgisayar kontrollü sayısal verileri kullanarak malzemeleri kesme, delme, şekillendirme ve işleme süreçlerini gerçekleştiren otomatik makinelerdir.  
Freund CNC Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2006 yılında kurulmuş olup, değişen pazar taleplerine cevap vermek için makine parkurunu sürekli olarak geliştirerek sektörde deneyim kazanmaktadır.  
Sipariş vermek veya daha fazla bilgi almak için bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir veya web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.
Çalıştığımız malzemeler arasında yapısal çelikler, temperlenmiş çelikler, yüzey sertleştirilmiş çelikler, takım çelikleri, paslanmaz çelik, dökme demir, alüminyum, pirinç, bronz, bakır ve plastikler bulunmaktadır.  
Freund CNC, 3000 m2 kapalı alanda 10 mühendis ve toplam 80 personel ile çalışmakta olup, malzeme çeşitliliğinden kaliteli üretim ve otomasyon yatırımlarına kadar geniş bir yelpazede uzmanlık sunmaktadır.